بیمه کار آفرین

admin
۱۳۹۶/۰۵/۱۲
بیمه کار آفرین

شرکت بیمه کارآفرین یکی از نخستین شرکت‌های بیمه خصوصی است که پس از انقلاب اسلامی ایران فعالیت خود را در سطح کشور آغاز نموده است.

شرکت بیمه کارآفرین یکی از نخستین شرکت‌های بیمه خصوصی است که پس از انقلاب اسلامی ایران فعالیت خود را در سطح کشور آغاز نموده است. این شرکت با ابداع روش‌های نوین و با به کارگیری ابزارهای فنی مدیریتی قابل بهره‌برداری از ساختار متحول بازار بین‌المللی بیمه، در تاریخ 1381/12/27 به شماره ۲۰۰۸۴۵ به ثبت رسیده و با اخذ مجوز از بیمه مرکزی ایران، در چارچوب قانون تأسیس مؤسسات بیمه غیردولتی و قانون تجارت آغاز به کار کرد.
از اهداف شرکت می‌توان به تغییر ریشه‌های ساختار سنتی در حال سکون صنعت بیمه و استقرار توسعه پایدار و خلاق در این صنعت، حاکمیت شرکتی، مشتری‌محوری و تکریم ارباب رجوع، بیمه‌گری با به کارگیری ابزارهای حرفه‌ای، خلاقیت و ابداع طرح‌های نو مطابق با نیازهای یک جامعه پیشرفته و آموزش مداوم کارکنان در کلیه سطوح اشاره کرد. موضوع فعالیت شرکت به شرح زیر است:
  • انجام عملیات بیمه‌ای مستقیم در انواع بیمه‌های زندگی و غیرزندگی
  • سرمایه‌گذاری از محل سرمایه و ذخایر و اندوخته‌های فنی و قانونی در چارچوب ضوابط مصوب شورای عالی بیمه
  • قبول ریسک به صورت اتکائی از شرکت‌های بیمه داخلی
شرکت بیمه کارآفرین صدور انواع بیمه‌نامه‌ها و پوشش‌های اتکایی در خصوص بیمه‌نامه‌های صادره را در دستور کار خود دارد. بانک کارآفرین 20 درصد سهام این شرکت را در اختیار دارد.نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به بیمه آتیه گستر می باشد